آژانس مسافرتي سفرنامه اسرارآميز
بلیط داخلی و خارجی

قوانین و مقررات

1- وب‌سایت تیکوتلطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.

2- اطلاعاتشخصی کاربران در وب‌سایت کاملاً محرمانه می‌باشد. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت تیکوتل اطلاع دهد.

3- خدمات و محتوایی که توسط وب‌سایت تیکوتلتولید و عرضه می‌شود؛ جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت تیکوتل و لینک مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.

4- کاربرانتعهد می‌نمایند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.

5- وب‌سایت تیکوتل به فروش اینترنتی بلیط هواپیما می‌پردازد و در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.

6- کاربرتعهد می‌نماید هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت فلایتیواصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

7- وب‌سایتتیکوتل اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

8- وب‌سایت تیکوتلمسئولیتی در مورد محتوای وب‌سایت‌هایی که به آن‌ها لینک داده است، ندارد. این لینک‌ها به منزله‌ی تایید یا ارتباط ما با تولیدکنندگان آن‌هانیست.

9- هرگونهسوء استفاده از نام تیکوتل، سایت اینترنتی تیکوتل، مکاتبه از طرف تیکوتل و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.


وب سایت تیکوتل


شرایط و ضوابط رزرو و خرید بلیط هواپیما

1- عملیات خرید بلیط در وب‌سایت تیکوتل مشمول مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار ضمن خرید اینترنتی بلیط، تعهد می‌دهد که از کلیه‌ی قوانین و مقررات خرید بلیط آگاهی کامل دارد.

2- هنگام ثبت‌نام و رزرو بلیط،نام مسافر باید به صورت صحیح با حروف انگلیسی وارد شود. امکان اصلاح نام مسافر وجود ندارد و وبسایت تیکوتل، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که به اشتباه وارد شده‌اند بر عهده ندارد.

3- بلیطخریداری شده، متعلق به مسافری است که مشخصات خود را در سیستم وارد کردهو غیر قابل انتقال به غیر می‌باشد. در صورت عدم تطابق نام مسافر در بلیط و کارت شناسایی، مسافر پذیرش نخواهد شد.

4- امکانتغییر یا اصلاح نام و یا مشخصات مسافر پس از خرید نهایی بلیط وجود ندارد. برای اصلاح اطلاعات، باید بلیط کنسل شده و مجدداً خریداری شود.

5- درقوانین هواپیمایی کشوری، مسافران نوزاد کم‌تر از دو سال، مسافران کودک بین دو تا دوازده سال تمام و مسافران بزرگسال، بیش از دوازده سال سن دارند. در صورت عدم دقت خریدار و اشتباه وارد نمودن رده‌ی سنی، از سوار شدن مسافر به هواپیما ممانعت به عمل خواهد آمد.لازم به ذکر است که در بلیط‌های نرخ مصوب، قیمت بلیط برای مسافران نوزاد، کودک و بزرگسال متفاوتاست، اما در بلیط‌های چارتری و غیر قابل استرداد، قیمت بلیط کودک با بزرگسال برابر است.

6- ممکناست حین فرآیند خرید و پرداخت وجه بلیط، پرواز پر شود. اگر این اتفاق بعد از کسر مبلغ از حساب شما رخ بدهد، مبلغ بلیط به اعتبار شما افزوده می‌شود و می‌توانید دوباره برای خرید بلیط اقدام کنید. کسر مبلغ از حساب شما به منزله‌ی اخذ قطعی بلیط نیست.

7- مسئولیتکنترل ویزای کشور مقصد و ویزای ترانزیت بعهده مسافر است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره 02188694090 تماس حاصل فرمایید.

8- پساز انجام پرداخت و تایید آن، رزرو و خرید قطعی شده و بلیط به ایمیل مسافر ارسال می‌شود. هنگام مراجعه به فرودگاه، در پروازهای چارتر ارائه‌ییک نسخه‌ی چاپ شده از بلیط و در پروازهای سیستمی، ارائه‌ی شماره‌ی بلیطبه همراه مدرک معتبر شناسایی به کانتر هواپیمایی مربوطه الزامی است.

9- کنسل کردن بلیط هواپیما از طریق وب‌سایت تیکوتل،شامل جریمه‌ی کنسلی می‌شود. مقدار این جریمه بنا برقوانین کنسلی هر ایرلاین متفاوت است و زمان درخواست کنسلی، به اطلاع مسافر خواهد رسید. مبلغ جریمه از قیمت بلیط کسر شده و بقیه‌ی پول، به حساب مسافر بر خواهد گشت. این مسئله در مورد پروازهای چارتر یا غیر قابل استرداد صادق نیست و هزینه‌ی بلیط این پروازها در صورت کنسلی به طور کامل دریافت می‌شود.

10- درصورت کنسل کردن بلیط، قیمت آن با کسر مقدار جریمه بلافاصله به اعتبار کاربر سایت افزوده خواهد شد. مدت زمان بازگشت وجه، تابع مقررات بین بانکی(بین 24 تا 72 ساعت) می‌باشد.

11- طبققوانین سازمان هواپیمایی کشوری، همراه داشتن مجوز پزشک برای خانم‌های باردار، افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی-عروقی، بیماری‌های تنفسی، صرع، آنمی شدید، دیابت ملیتوس کنترل نشده، کسانی که دیالیز می‌شوند یا کسانی که از داروهای تضعیف‌کننده‌ی سیستم ایمنی استفاده می‌نمایند و یا هرگونه بیماری که سبب منع سفر هوایی باشد، هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری می‌باشد. همچنین لازم است که این مسافران، داروهای مورد نیاز خود را در طول سفر به همراه داشته باشند.

12- درصورت لغو پرواز یا تاخیر بیشتر از دو ساعت، مسافر باید بلیط خود را در کانتر هواپیمایی مربوطه در فرودگاه مهر کند. با همراه داشتن بلیط مهر شده و مراجعه‌ی حضوری به دفتر آژانس دور پرواز ، هزینه‌ی پرواز به شما بازگردانده خواهد شد.همچنین اگر مسافر پیش از رفتن به فرودگاه از لغو پرواز مطلع شود، می‌تواند با تماس تلفنی با دفتر آژانس، بدون پرداخت جریمه در پروازهای جایگزین بلیط تهیه کند .لازم به ذکر است که اگر پرواز رفت و برگشت از دو ایرلاین مختلف باشند، در صورت لغو پرواز رفت یا انصراف مسافر از پرواز به دلیل تاخیر بیش از دو ساعت، ممکن است لغو پرواز برگشت شامل جریمه‌ی کنسلی شود.

هواپیمای ایرلاین های داخلی از کدام ترمینال های فرودگاه مهرآباد حرکت میکنند؟ 

ترمینال 1 : کیش‌ایر، زاگرس

ترمینال 2 : ایران ایر، ایر تور، آتا، قشم ایر، معراج، نفت

ترمینال 3 : ماهان، کاسپین، آسمان، اترک، تابان، سپاهان

بلیط هواپیما

(1) نظر
برچسب ها : بلیط داخلی-بلیط خارجی-بلیط اینترنتی-بلیط آنلاین-رزرو آنلاین هتل-رزرو آنلاین بلیط
ویزای شینگن

پکیج اقدام ویزای شینگن

1- گرفتن وقت سفارت از یکی از سفارت های ایتالیا، فرانسه، یونان، آلمان به انتخاب مسافر

2- پر کردن فرم سفارت

3- رزرو هتل با کانفرم

4- رزرو پرواز برای ارائه به سفارت

5- صدور بیمه نامه مسافری

مدارک لازم جهت اخذ ویزای شینگن از سفارت اتریش، ایتالیا (ویزای اروپا):

1- پاسپورت قدیمی

2- اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار و کپی آن

3- دوقطعه عکس ۳ در ۴ رنگی تمام رخ با زمینه روشن

4- پرینت گردش سه ماهه آخرحساب بانکی و موجودی بالای ۴۰۰ میلیون ریال که توسط بانک مهر و امضا شده باشد

5- سند ملکی به نام شخص متقاضی و برای خانم های خانه دار کپی سند مالکیت و مدارک شغلی همسر

6- مدارک شغلی شامل یکی از این موارد : لیست پرداخت حق بیمه و یا کارت پرسلنی وزراتخانه و یا سازمان وابسته به ارگان دولتی برای شاغلین دولتی. گواهی اشتغال به کار خطاب به سفارت شامل سمت،تاریخ استخدام،میزان در آمد و زمینه فعالیت شرکت(در صورتی که شرکت خصوصی باشد لیست بیمه که نام مسافر درآن ذکر شده باشد.)کپی روزنامه رسمی ، اساسنامه ، جواز کسب ، پروانه مطب ،کارت نظام پزشکی(در صورت وجود هر کدام از موارد)

7- چک تضمین شده یا ضمانت نامه بانکی به مبلغ حداقل  ۵۰۰ میلیون ریال به ازای هر نفر  بابت ضمانت بازگشت.

شرایط اخذ ویزای اروپا :

1- تمامی مدارک ذکر شده در بالا باید به زبان انگلیسی (برای ویزای اتریشبه زبان آلمانی) باشند یا توسط دارالترجمه به زبان انگلیسی یا آلمانی ترجمه شده باشند.

2- اخذ ویزای شینگن از سفارت ایتالیا و اتریش انجام میشود. بنابر این ورود مسافرین به کشور صادر کننده ویزا الزامی است و بعد از حداقل ۳ شب اقامت در این کشورها، می توانید به هر یک از کشور های محدوده شینگن سفر کنید.

3- اگر برای اولین بار می خواهید ویزای شینگن دریافت کنید، سفارت ویزای شینگن با ۱ ماه اعتبار و ۱۵ روز اقامت در محدوده شینگن برای شما صادر میکند.

4- اخذ ویزا شنگن بیشتر از ۱۵ روزه برای کسانی که تا کنون ویزای شینگن دریافت نکرده اند میسر نیست. اما اخذ ویزای بیشتر از ۱۵ روز برای کسانی که قبلا حداقل یک ویزا شینگن در پاسپورت خود دارند امکانپذیر خواهد بود. ویزای یک ماهه شینگن، ویزای شش ماهه شینگن، ویزای یک ساله شینگن

5- حدودا یک ماه از زمان تکمیل مدارک، زمان برای اخذ ویزا لازم است.

6- بعد از تکمیل مدارک ویزا ، وقت انگشت نگاری برای مسافرین تعیین می شود که حضور شخص متقاضی ویزا در سفارت الزامی است.

7- زمانی که وقت سفارت شما تعیین شد، نماینده ی ما همراه مسافرین در سالن مصاحبه حضور پیدا خواهد کرد و در روند انگشت نگاری به مسافرین کمک خواهد کرد.

8- در یک خانواده پدر خانواده می تواند ساپورت کننده اعضای خانواده باشد و ارائه یک سند ملکی به نام پدر خانواده کافی می باشد.

9- اخذ ویزا حتما در غالب تور ( بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، سایر خدمات) انجام می شود.

10- ضمانت بازگشت مسافرین باید به صورت وجه نقد یا چک تضمین شده ی بانکیدر وجه مسافر باشد که در قبال رسید ممهور به مهر آژانس از مسافرین اخذ میشود. این وجه بعد از بازگشت مسافر از محدوده شینگن عودت داده می شود.

11- دقت بفرمایید که این مرکز نسبت به اخذ ویزای تک (ویزا بدون پرواز و رزرو هتل) ، اخذ ویزای شینگن بدون مدارک ، یا اخذ ویزا برای دوستانی که قصد بازگشت ندارند، به هیچ عنوان اقدام نخواهد کرد. لطفا قبل از تماس تلفنی این موارد را مد نظر قرار دهید.

(0) نظر
برچسب ها : ویزای شینگن - ویزای توریستی شینگن - ویزای اینترنتی شینگن - ویزای الکترونیک شینگن - ویزای آنلاین شینگن - اخذ ویزای شینگن - اخذ ویزای توریستی شینگن - اخذ ویزای الکترونیک شینگن - اخذ ویزای آنلاین شینگن - اخذ ویزای اینترنتی شینگن - گرفتن ویزای شینگن
ویزای پرتغال

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی پرتغال

 

کلیه مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه و دارای مهر و تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشند.

از کلیه مدارک بایستی 2 نسخه فتوکوپی داشته باشید، اصل مدارک به شما بازگردانده می شود و کپی آنها برای بررسی نزد بخش ویزا می ماند.

1- تکمیل فرم سفارت پرتغال : اولین مرحله برای درخواست ویزای هر کشوری، تکمیل پرسشنامه تقاضای ویزاست.

2- اصل گذرنامه با امضاء به همراه گذرنامه های قبلی : اعتبار گذرنامه باید حداقل 6 ماه بعد از تاریخ درخواست ویزا باشد.

3- اصل شناسنامه

4- 3 قطعه عکس 4*3 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید

5- اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک

* ارائه گردش حساب به زبان انگلیسی از طرف بانک قابل قبول می باشد.

الف) حساب های جاری : کارکرد 3 ماه اخیر

الف-1) در صورت تعداد زیاد تراکنش، ارائه گردش حساب 1 ماهه گذشته کافی است.(در صورت نداشتن گردش حساب گواهی موجودی حساب نیز قابل ارائه می باشد.)

ب) سپرده های بانکی : باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 500,000,000 میلیون ریال باشد.

6- اصل مدارک شغلی :

الف) پزشکان : پروانه مطب، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی و دانشنامه تحصیلی

ب) وکلا : پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی : حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین لیستبیمه

د) بازنشسته ها : ارائه حکم بازنشستگی به همراه ارائه آخرین فیش حقوقی

ز) مشاغل غیر دولتی : گوهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه و ارائه اصل آخرین روزنامه رسمی آن شرکت به همراه آخرین فیش حقوقی

و) در صورت خویش فرما بودن جواز کسب / آگهی تاسیس

ه) دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه (اصل نامه اشتغال بع تحصیل یا اشتغال به کار)

ی) اصل مدارک شغلی همسر برای خانم های خانه دار

7- اصل سند ملکی : علاوه بر موارد ذکر شده، اسناد مربوط به دارایی های غیر منقول در صورت دارا بودن

8- ضمانت نامه بانکی و یا چک رمز دار به مبلغ .......................... به ازای هر فرد

(0) نظر
برچسب ها : ویزای پرتغال - ویزای توریستی پرتغال - ویزای اینترنتی پرتغال - ویزای الکترونیک پرتغال - ویزای آنلاین پرتغال - اخذ ویزای پرتغال - اخذ ویزای توریستی پرتغال - اخذ ویزای اینترنتی پرتغال - اخذ ویزای الکترونیک پرتغال - اخذ ویزای آنلاین پرتغال
ویزای ایتالیا

ویزای توریستی ایتالیا، شامل افرادی می‌شود که با هدف گردشگری، قصد اقامت چند روزه تا سه ماهه را دارند. فراموش نکنید که ویزای توریستی به شما اجازه‌ی کار نمی‌دهد و برای اشتغال در ایتالیا، احتیاج به صدور مجوز کار دارید.

حضور کلیه مسافرین جهت انگشت نگاری و مصاحبه در سفارت الزامی می‌باشد.

از کلیه‌ی مدارک زیرنسخه کپی داشته باشید؛ اصل مدارک به شما بازگردانده می‌شود و کپی آن‌ها برای بررسی نزد بخش ویزا می‌ماند.

کلیه مدارک باید به زبان ایتالیایی یا انگلیسی ترجمه شده باشند.

مدارک مورد نیاز سفارت ایتالیا:

1) تکمیل فرم سفارت: اولین مرحله برای درخواست ویزای هر کشوری، تکمیل پرسشنامه تقاضای ویزاست.

2) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌های قبلی. اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بعد از تاریخ درخواست ویزا باشد.

3) اصل شناسنامه.

4) 3 قطعه عکس 4*3 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید.

5) اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک:

ارائه گردش حساب به زبان انگلیسی از طرف بانک، قابل قبول می‌باشد.

الف) حسابهای جاری: کارکرد سه ماه اخیر.

الف-1) در صورت تعداد زیاد تراکنش، ارائه گردش حساب 1 ماه گذشته کافی می‌باشد.

(در صورت نداشتن گردش حساب، گواهی موجودی حساب نیز قابل ارائه می‌باشد.)

ب) سپردههای بانکی: باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 500.000.000 ریال باشد

1) اصل مدارک شغلی:

الف) پزشکان: پروانه مطب، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی و دانش‌نامه تحصیلی.

ب) وکلا: پروانه وکالت.

ج) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی، آخرین لیست بیمه.

د) بازنشسته‌ها: ارائه حکم بازنشستگی به همراه ارائه آخرین فیش حقوقی.

ز) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه و ارائه اصل آخرین روزنامه رسمی آن شرکت به همراه آخرین فیش حقوقی.

و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آگهی تأسیس.

ه) دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه ( اصل نامة اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار).

ی) اصل مدارک شغلی همسر برای خانم‌های خانه‌دار.

2) اصل سند ملکی: علاوه بر موارد ذکر شده، اسناد مربوط به دارایی های غیرمنقول در صورت دارا بودن.

3) اصل بیمه مسافرتی برای کل مدت زمان اقامت فرد متقاضی در حوزه شینگن. بیمه سامان مورد تأئید سفارت ایتالیا می‌باشد.

4) اصل بلیط یا رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما.

5) اصل رزور هتل در مقاصد مورد نظر در ایتالیا.

6) ضمانت‌نامه بانکی و یا چک رمزدار به مبلغ ………… به ازای هر فرد

بررسی اولیه‌ی مدارک معمولاً از سه هفته تا یک ماه طول می‌کشد و ممکن است پاسخ قطعی نسبت به درخواست شما چند هفته‌ای هم بیشتر زمان ببرد.

(0) نظر
برچسب ها : ویزای ایتالیا - ویزای توریستی ایتالیا - ویزای آنلاین ایتالیا - ویزای الکترونیک ایتالیا - ویزای اینترنتی ایتالیا - اخذ ویزای ایتالیا - اخذ ویزای توریستی ایتالیا - اخذ ویزای ویزای آنلاین ایتالیا - اخذ ویزای اینترنتی ایتالیا - اخذ ویزای الکترونیک ایتالیا
ویزای سوئیس

ویزای توریستی سوئیس، شامل افرادی می‌شود که با هدف گردشگری، قصد اقامت چند روزه تا سه ماهه را دارند. فراموش نکنید که ویزای توریستی به شما اجازه‌ی کار نمی‌دهد و برای اشتغال احتیاج به صدور مجوز کار دارید.

حضور کلیه مسافرین جهت انگشت نگاری و مصاحبه در سفارت الزامی می‌باشد.

از کلیه‌ی مدارک زیرنسخه کپی داشته باشید؛ اصل مدارک به شما بازگردانده می‌شود و کپی آن‌ها برای بررسی نزد بخش ویزا می‌ماند.

کلیه مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند.

مدارک مورد نیاز سفارت سوئیس:

1) تکمیل فرم سفارت: اولین مرحله برای درخواست ویزای هر کشوری، تکمیل پرسشنامه تقاضای ویزاست.

2) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌های قبلی اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بعد از تاریخ درخواست ویزا باشد.

3) اصل شناسنامه.

4) 3 قطعه عکس 4*3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید.

5) اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک:

ارائه گردش حساب به زبان انگلیسی از طرف بانک، قابل قبول می‌باشد.

الف) حسابهای جاری: کارکرد سه ماه اخیر.

الف-1) در صورت تعداد زیاد تراکنش، ارائه گردش حساب 1 ماه گذشته کافی می‌باشد.

(در صورت نداشتن گردش حساب، گواهی موجودی حساب نیز قابل ارائه می‌باشد.)

ب) سپردههای بانکی: باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 500.000.000 ریال باشد

1) اصل مدارک شغلی:

الف) پزشکان: پروانه مطب، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی و دانش‌نامه تحصیلی.

ب) وکلا: پروانه وکالت.

ج)مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی، آخرین لیست بیمه.

د) بازنشسته‌ها: ارائه حکم بازنشستگی به همراه ارائه آخرین فیش حقوقی.

ز) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه و ارائه اصل آخرین روزنامه رسمی آن شرکت به همراه آخرین فیش حقوقی.

و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آگهی تأسیس.

ه) دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه ( اصل نامة اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار).

ی) اصل مدارک شغلی همسر برای خانم‌های خانه‌دار.

2) اصل سند ملکی: علاوه بر موارد ذکر شده، اسناد مربوط به دارایی های غیرمنقول در صورت دارا بودن.

3) اصل بیمه مسافرتی برای کل مدت زمان اقامت فرد متقاضی در حوزه شینگن. بیمه سامان مورد تأئید سفارت سوئیس می‌باشد.

4) اصل بلیط یا رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما.

5) اصل رزور هتل در مقاصد مورد نظر در سوئیس.

6) ضمانت‌نامه بانکی به مبلغ ………… به ازای هر فرد.

بررسیاولیه‌ی مدارک معمولاً از سه هفته تا یک ماه طول می‌کشد و ممکن است پاسخ قطعی نسبت به درخواست شما چند هفته‌ای هم بیشتر زمان ببرد.

(0) نظر
برچسب ها : ویزای سوئیس - ویزای توریستی سوئیس - ویزای آنلاین سوئیس - ویزای الکترونیک سوئیس - ویزای اینترنتی سوئیس - اخذ ویزای سوئیس - اخذ ویزای توریستی سوئیس - اخذ ویزای اینترنتی سوئیس - اخذ ویزای الکترونیک سوئیس - اخذ ویزای انلاین سوئیس
ویزای آذربایجان

ویزای آذربایجان به 3 شکل سینگل ، دبل و مولتی ارائه میگردد که انواع آن در مدت زمان های مختلف در زیر اشاره شده است :

ضمنا برای رفع هرگونه ابهام و کسب اطلاعات بیشتر در جهت صدور ویزای آنلاین کلیک نمایید.

روزهای کاری سفارت باکو به شنبه تا چهارشنبه تغییر یافته است

 

نوع ویزا : ویزای الکترونیک

کشور : آذربایجان (باکو)

قیمت : 1100000 ریال

مدت اقامت : 30 روز

مدت اعتبار ویزای آذربایجان : طبق تاریخ پرواز

مدت اخذ ویزای آذربایجان : 7 روز کاری

مدارک مورد نیاز :برای گرفتن ویزای الکترونیک آذربایجان فقط به اسکن پاسپورت، عکس و فرم مربوط به سفارت نیاز است و اصل مدارک نیاز نیست.

ویزای الکترونیکی بصورت برگه صادر می شود

 

نوع ویزا : 1 ماهه عادی

کشور : آذربایجان (باکو)

قیمت : 35 دلار

مدت اقامت : 30 روز

مدت اعتبار ویزای آذربایجان : طبق تاریخ پرواز

مدت اخذ ویزای آذربایجان : 3 روز کاری

مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز) ، یک قطعه عکس رنگی 3x4

تسویه کامل ،(در صورتی که برای همراه ویزا لازم است در درخواست کتبی ذکر شود + عکس همراه)

 

نوع ویزا : 1 ماهه فوری

کشور : آذربایجان (باکو)

قیمت : 40 دلار

مدت اقامت : 30 روز

مدت اعتبار ویزای آذربایجان : طبق تاریخ پرواز

مدت اخذ ویزای آذربایجان : 1 روز کاری

مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز) ، یک قطعه عکس رنگی 3x4

تسویه کامل ،(در صورتی که برای همراه ویزا لازم است در درخواست کتبی ذکر شود + عکس همراه)

 

نوع ویزا : ترانزیت سینگل

کشور : آذربایجان (باکو)

قیمت : 50 دلار

مدت اقامت : 

مدت اعتبار ویزای آذربایجان : طبق تاریخ پرواز

مدت اخذ ویزای آذربایجان : 2 روز کاری

مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز) ، یک قطعه عکس رنگی 3x4

تسویه کامل ،(در صورتی که برای همراه ویزا لازم است در درخواست کتبی ذکر شود + عکس همراه)

 

نوع ویزا : ترانزیت دبل

کشور : آذربایجان (باکو)

قیمت : 70 دلار

مدت اقامت :

مدت اعتبار ویزای آذربایجان : طبق تاریخ پرواز

مدت اخذ ویزای آذربایجان : 2 روز کاری

مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز) ، یک قطعه عکس رنگی 3x4

تسویه کامل ،(در صورتی که برای همراه ویزا لازم است در درخواست کتبی ذکر شود + عکس همراه)

 

نوع ویزا : 3 ماهه سینگل

کشور : آذربایجان (باکو)

قیمت : 65 یورو

مدت اقامت : 90 روز

مدت اعتبار ویزای آذربایجان : طبق تاریخ پرواز

مدت اخذ ویزای آذربایجان : 3 روز کاری

مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز) ، یک قطعه عکس رنگی 3x4

تسویه کامل ،(در صورتی که برای همراه ویزا لازم است در درخواست کتبی ذکر شود + عکس همراه)

 

نوع ویزا : 3 ماهه سینگل فوری

کشور : آذربایجان (باکو)

قیمت : 675 یورو

مدت اقامت :

مدت اعتبار ویزای آذربایجان : طبق تاریخ پرواز

مدت اخذ ویزای آذربایجان : 1 روز کاری

مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز) ، یک قطعه عکس رنگی 3x4

تسویه کامل ،(در صورتی که برای همراه ویزا لازم است در درخواست کتبی ذکر شود + عکس همراه)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت سفرنامه اسرار آمیز مراجعه نمایید.

(0) نظر
برچسب ها : ویزای آذربایجان - ویزای باکو - ویزای توریستی آذربایجان - ویزای توریستی باکو - ویزای اینترنتی آذربایجان - ویزای اینترنتی باکو - ویزای الکترونیک باکو - ویزای الکترونیک آذربایجان - ویزای آنلاین باکو - ویزای آنلاین آذربایجان - اخذ ویزای آذربایجان - اخذ ویزای باکو - اخذ ویزای توریستی باکو - اخذ ویزای توریستی آذربایجان - اخذ ویزای الکترونیک باکو - اخذ ویزای الکترونیک آذربایجان - اخذ ویزای اینترنتی باکو - اخذ ویزای اینترنتی باکو - اخذ ویزای آنلاین باکو - اخذ ویزای آنلاین آذربایجان
ویزای امارات

ویزای امارات به 2 شکل سینگل و مولتی ارائه میگردد که انواع آن در مدت زمان های مختلف در زیر اشاره شده است :

ضمنا برای رفع هرگونه ابهام و کسب اطلاعات بیشتر در جهت صدور ویزای آنلاین کلیک نمایید.  

برای افراد 75 سال به بالا حتما باید یکی از بستگان درجه 1 همراه شما باشند. ( خواهر - برادر - فرزند - همسر )

 

نوع ویزا : توریستی 14 روزه عادی

کشور : امارات

قیمت : 290 درهم 

مدت اقامت : 14 روز 

مدت اعتبار ویزای امارات : طبق تاریخ پرواز

مدت اخذ ویزای امارات : 5 روز کاری 

مدارک مورد نیاز : اسکن صفحه اول گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار

درخواست کتبی مبنی بر ضمانت بازگشت ، تسویه حساب کامل

 

نوع ویزا : توریستی 14 روزه فوری

کشور : امارات

قیمت : 360 درهم 

مدت اقامت : 14 روز 

مدت اعتبار ویزای امارات : طبق تاریخ پرواز 

مدت اخذ ویزای امارات : 2 الی 3 روز کاری 

مدارک مورد نیاز : اسکن صفحه اول گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار

درخواست کتبی مبنی بر ضمانت بازگشت ، تسویه حساب کامل

 

نوع ویزا : توریستی 1 ماهه عادی

کشور : امارات

قیمت : 350 درهم 

مدت اقامت : 30 روز 

مدت اعتبار ویزای امارات : طبق تاریخ پرواز 

مدت اخذ ویزای امارات : 5 روز کاری 

مدارک مورد نیاز : اسکن صفحه اول گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار

درخواست کتبی مبنی بر ضمانت بازگشت ، تسویه حساب کامل

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت سفرنامه اسرارآمیز مراجعه نمایید.

(0) نظر
برچسب ها : ویزای امارات - ویزای دبی - ویزای توریستی امارات - ویزای توریستی دبی - ویزای اینترنتی امارات - ویزای اینترنتی دبی - ویزای آنلاین امارات - ویزای آنلاین دبی - ویزای الکترونیک امارات - ویزای الکترونیک دبی - اخذ ویزای امارات - اخذ ویزای دبی - اخذ ویزای توریستی امارات - اخذ ویزای توریستی دبی - اخذ ویزای الکترونیک دبی - اخذ ویزای الکترونیک امارات - اخذ ویزای اینترنتی دبی - اخذ ویزای اینترنتی امارات - اخذ ویزای آنلاین امارات - اخذ ویزای آنلاین دبی
ویزای اندونزی

ویزای اندونزی به شکل سینگل ارائه میگردد که انواع آن در مدت زمان های مختلف در زیر اشاره شده است :

ضمنا برای رفع هرگونه ابهام و کسب اطلاعات بیشتر در جهت صدور ویزای آنلاین کلیک نمایید.

نوع ویزا : توریستی عادی طبق بلیط

کشور : اندونزی

قیمت : 60 دلار

مدت اقامت : طبق بلیط و ویزای اخذ شده

مدت اعتبار ویزای اندونزی : طبق تاریخ پرواز

مدت اخذ ویزای اندونزی : 6 روز کاری

مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز)

دو قطعه عکس رنگی 4*3 , اسکن صفحات اول و دوم شناسنامه , اسکن کارت ملی، کپی شناسنامه تمام صفحات، کپی کارت ملی،

 پرینت 3 ماهه اخیر حساب بانکی به مبلغ 15 میلیون تومان که باید به لاتین باشد.

اصل بلیط , اصل واچر

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت سفرنامه اسرارآمیز مراجعه نمایید.

(0) نظر
برچسب ها : ویزای اندونزی - ویزای توریستی اندونزی - ویزای الکترونیک اندونزی - ویزای آنلاین اندونزی - ویزای اینترنتی اندونزی - اخذ ویزای اندونزی - اخذ ویزای توریستی اندونزی - اخذ ویزای آنلاین اندونزی - اخذ ویزای اینترنتی اندونزی - اخذ ویزای الکترونیک اندونزی
ویزای اوکراین

ویزای اوکراین به شکل سینگل ارائه میگردد که انواع آن در مدت زمان های مختلف در زیر اشاره شده است :

ضمنا برای رفع هرگونه ابهام و کسب اطلاعات بیشتر در جهت صدور ویزای آنلاین کلیک نمایید.

نوع ویزا : 7 روزه توریستی عادی

کشور : اوکراین

قیمت : 340 دلار

مدت اقامت : 7 روز

مدت اعتبار ویزای اوکراین : طبق تاریخ پرواز

مدت اخذ ویزای اوکراین : 20 روز کاری

مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز)

دو قطعه عکس رنگی 4*6 ، تسویه حساب کامل ، چک ضمانت 6 میلیون تومانی ، اصل بلیط و هتل ، گواهی اشتغال به کار با ذکر حقوق و سمت

بلیط ok شده، مانده حساب بانکی حداقل 8 میلیون تومان ، مصاحبه ، مشخصات فردی

مشخصات فردی ارائه شده به ما با مشخصاتی که روز مصاحبه در سفارت ارائه می دهید نباید هیچ گونه مغایرتی با یکدیگر داشته باشند

 

نوع ویزا : 14 روزه توریستی عادی

کشور : اوکراین

قیمت : 380 دلار

مدت اقامت : 14 روز

مدت اعتبار ویزای اوکراین : طبق تاریخ پرواز

مدت اخذ ویزای اوکراین : 20 روز کاری

مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز)

دو قطعه عکس رنگی 6x4 ، تسویه حساب کامل ، چک ضمانت شش میلیون تومانی

بلیط ok ، مانده حساب بانکی حداقل هشت میلیون تومان ، مصاحبه

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت سفرنامه اسرارآمیز مراجعه نمایید.

(0) نظر
برچسب ها : ویزای اوکراین - ویزای توریستی اوکراین - ویزای اینترنتی اوکراین - ویزای الکترونیک اوکراین - ویزای انلاین اوکراین - اخذ ویزای اوکراین - اخذ ویزای توریستی اوکراین - اخذ ویزای الکترونیک اوکراین - اخذ ویزای اینترنتی - اخذ ویزای آنلاین اوکراین - ویزای اکراین - اخذ ویزای اکراین
ویزای بلاروس

ویزای بلاروس به شکل سینگل ارائه میگردد که انواع آن در مدت زمان های مختلف در زیر اشاره شده است :

ضمنا برای رفع هرگونه ابهام و کسب اطلاعات بیشتر در جهت صدور ویزای آنلاین کلیک نمایید.

نوع ویزا : 7 روزه توریستی عادی

کشور : بلاروس

قیمت : 350 دلار

مدت اقامت : 7 روز

مدت اعتبار ویزای بلاروس : طبق تاریخ پرواز

مدت اخذ ویزای بلاروس : 8 روز کاری

مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز)

دو قطعه عکس رنگی 6x4 ، پرینت حساب 3 ماهه ، گواهی اشتغال بکار 

بلیط ، چک ضمانت 5 میلیون تومانی ، هتل ok شده

 

نوع ویزا : 14 روزه توریستی عادی

کشور : بلاروس

قیمت : 450 دلار

مدت اقامت : 14 روز

مدت اعتبار ویزای بلاروس : طبق تاریخ پرواز

مدت اخذ ویزای بلاروس : 8 روز کاری

مدارک مورد نیاز : اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار (از تاریخ پرواز)

دو قطعه عکس رنگی 6x4 ، پرینت حساب 3 ماهه ، گواهی اشتغال بکار 

بلیط ، چک ضمانت 5 میلیون تومانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت سفرنامه اسرارآمیز مراجعه نمایید.

(0) نظر
برچسب ها : ویزای بلاروس - ویزای توریستی بلاروس - ویزای اینترنتی بلاروس - ویزای الکترونیک بلاروس - ویزای آنلاین بلاروس - اخذ ویزای بلاروس - اخذ ویزای توریستی بلاروس - اخذ ویزای اینترنتی بلاروس - اخذ ویزای آنلاین بلاروس - اخذ ویزای الکترونیک بلاروس
X